
Junior Backend Developer
Breda, Nederland€ 2.560 - € 3.450 per maandBluebird Day
Functieomschrijving
Wil jij blijven doorontwikkelen?
Als backend developer ben jij de backbone van elk e-commerce product. Jouw analytische inzichten zorgen elke keer weer voor een unieke en innovatieve oplossing voor onze klanten. Welke dat zijn? Grote kans dat jij ze ook kent! Wij werken voor merken als Nespresso, Hubo, Brabantia en Kwalitaria. Dit zorgt ervoor dat we aan de top staan van alle e-commerce agencies van Nederland. Al 5 jaar op rij.
Wat ga je doen als Junior Backend Developer bij Bluebird Day?
Als Backend Developer ben je onderdeel van een betrokken en zelfsturend team waar het leveren van kwaliteit voorop staat. Je gaat samenwerken met een team van medior, senior en lead developers om designs en concepten uit te werken tot een perfect functionerend geheel. Naast front- en backend developers werk je nauw samen met een Scrum Master en Product Owner.
Samen met jouw team ga je gestructureerd te werk (SCRUM) aan de sprint backlog. Tijdens de standup bepaal je welk onderdeel jij die dag gaat uitwerken. Jij levert jouw bijdrage op backend gebied, en blijft daarbij altijd in contact met je collega's op frontend gebied.
De diversiteit van projecten en frameworks is groot. Projecten van bijvoorbeeld klanten als Nespresso, John Beerens en Boerschappen, in frameworks uitgewerkt zoals Drupal en Magento tot een Laravel en een Symfony. De koppelingen die we maken zijn geavanceerd en dit zorgt elke dag weer voor veel uitdaging in deze functie.
Jouw ontwikkeling staat voorop.
We vinden het belangrijk dat jij je continu kan blijven ontwikkelen, dit is een van de belangrijkste peilers in ons werk. We hebben leer- en ontwikkelpaden bepaald waarin jij je door kunt ontwikkelen naar medior of senior level. Ontwikkeling kan natuurlijk door aan projecten te werken die uitdaging bieden maar ook door het volgen van trainingen en het bezoeken van events. Om onze 'innovatie' belofte waar te maken houden draaien we intern ook een innovatie sprint die door het team zelf bepaald wordt.
- We werken volgens de best practices op het gebied van development, beveiliging, performance en quality assurance;
- Werken vanuit een multidisciplinair en zelfsturend team dat samen met de klant werkt;
- We innoveren op het gebied van development door nieuwe frameworks, tech stacks en programmeertalen te valideren door middel van prototypes en gezellige hackathons!
Ontmoet jouw toekomstige collega's!
Vereisten
Hack en check jij onze boxes?
- Minstens 1 jaar werkervaring met PHP frameworks zoals Symfony of Laravel. Dit in combinatie met OOP & MVC;
- Basiskennis van databases zoals MySQL en de werking van een webserver;
- Bekend met de Agile/Scrum manier van werken;
- (Vind waarschijnlijk ook dat het cliché klinkt, maar...) Bent leergierig en enthousiast;
- Je beheerst de Nederlandse taal volledig;
- Je bent net zo'n fan van hybride werken als wij!
Bonuspunten voor...
- Kennis van Docker, Elasticsearch, Redis;
- Ervaring met REST/GraphQl endpoints.
Saving the best for last: wat krijg je er allemaal voor terug?
Een bruto maandsalaris tussen €2560 en €3450. Dit op basis van (jaren) werkervaring en andere relevante skills voor deze rol;
Goede apparatuur ter beschikking incl. keuze voor je eigen systeem;
26 vakantiedagen op fulltime basis;
Een vrij besteedbaar Coolblue thuiswerkbudget van €750,-. Zo zit jij er ook thuis comfortabel bij;
Vrijheid is voor ons heel belangrijk, ook in hoe we onze werkdagen indelen. Daarnaast werken we (bijna) allemaal hybride. Voor jou geldt dat dus ook;
Structurele aandacht en ruimte voor jouw ontwikkeling d.m.v. persoonlijke coaching en opleidingsbudget;
Onbeperkt toegang tot coaching sessies van 25+ professionals op het gebied van persoonlijke ontwikkeling stress en burn-out, relaties, carrière en meer;
Kom je bij ons werken? Dan word ook je direct mede eigenaar! Je ontvangt gratis aandelen van Handpicked. Zo is Handpicked van ons allemaal;
Werken in een team waar de energie vanaf spat en we elkaar naar een hoger niveau tillen;
Dagelijks een uitgebreide en verse lunch;
Passende reiskostenvergoeding of een NS-Businesscard;
Een lease fietsplan (inclusief e-bikes!);
Heerlijk, ruim kantoor inclusief rooftop bar, met uitzicht op de Bredase skyline;
Twee keer per week bootcamp onder begeleiding van een personal trainer;
We houden van gezelligheid! We organiseren spelletjesavonden, bier/wijnproeverijen, tennistoernooien en gaan samen boulderen. Daarnaast hebben we de leukste feestjes, vrijdagmiddagborrels en ons eigen Handpicked Festival.
Details
of
Details
Helemaal klaar!
Je sollicitatie is succesvol ingediend!
Solliciteer!
Lijkt dit je wat? Dan kun jij deel uitmaken van de Handpicked familie, solliciteer nu!





